Şırnak Silopi Polisevi 5 Kişi Temizlik Personelleri Alacak

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO55348
  • İLAN TARİHİ08/02/2022

İlan Açıklaması

Konumu

Çalışma Şekli Daimi / Tam Zamanlı
Son Başvuru Tarihi 11.02.2022 / İşveren Statüsü Kamu / Pozisyon 5

Genel Hususlar ve Özel Şartlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:

A) Kuraya Tabi Talebe İlişkin Genel Hususlar:

1) İlan şartlarını taşıyan adaylar; ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son başvuru tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.
2) Başvuru başlangıç tarihleri aynı olan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun ilanlarından sadece birine başvuru kabul edilir.
3) İlana başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi (öncelikli liste veya genel liste) başvuru esnasında işaretleyerek seçer. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmez.
4) Başvuru yapan iş arayanların öncelikliler de dâhil olmak üzere tamamı kura çekimi için ilan sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Kamu kurum ve kuruluşu tarafından düzenlenen noter kurası ile genel listeden ve öncelikli listeden açık iş sayısının dörder katı kadar aday sınav yapılmak üzere belirlenir.
5) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi ilanlarda, öncelikliler de dâhil olmak üzere tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenebilir.
6) Listelere giren adaylar, ilan şartlarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini ilanı veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz eder. Belge teslim tarihi ve yeri, ilanda ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde adaylara duyurulur. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılır. Listeden çıkarılan kişilerin yerine kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre sıralamada yer alan diğer kişiler dâhil edilebilir. Belge teslimi ve kontrolü işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre kura çekiminden önce veya sonra yapılabilir.
7) Sınav günü, saati, yeri ve sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
8) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulunduğu ilana işverence davet edildiği hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.
9) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınır. İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvurusu kabul edilmez. İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınır. İkametini talebin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde İŞKUR birimlerine ibraz etmeleri halinde ilgili ilana başvuruları yapılır.
10) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınma işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile ilanı veren kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

TC VATANDAŞI OLMAK

MEDENİ HAKLARINI KULLANMA EHLİYETİİNE SAHİP OLMAK

18 YAŞINI BİTİRMİŞ OLMAK

ASKERLİK GÖREVİNİ YAPMIŞVEYA MUAF OLMAK YA DA ASKERLİKLE İLİŞİĞİ BULUNMAMAK

KAMU HAKLARINDAN MAHRUM BULUNMAMAK ( YAPILACAK GÜVENLİK SORUŞTURMASI İLE DE TESPİT EDİLECEKTİR.

TÜRK CEZA KANUNUN 53. MADDESİNDE BELİRTİLEN SÜRELER GEÇMİŞ OLSA BİLE ; KASTEN İŞLENEN BİR SUÇTAN DOLAYI 1 YIL VEYA DAHA FAZLA SÜRE İLE HAPİS CEZASINA YA DA AFFA UĞRAMIŞ OLSA BİLE DEVLETİN GÜVENLİĞİNE KARŞI SUÇLAR, ANAYASAL DÜZENE VE BU DÜZENİ İŞLEYİŞİNE KARŞI SUÇLAR,ZİMMET,İRTİKAP,RÜŞVET HİLELİ İFLAS , İHALEYE FESAT KARIŞTIRMA, EDİMİN İFASINA FESAT KARIŞTIRMA SUÇTAN KAYNAKLANAN MAL VARLIĞI DEĞERLERİNİ AKLAMA VEYA KAÇAKÇILIK SUÇLARINDAN MAHRUM OLMAMAK

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

1- NUFUS CÜZDANI SURETİ

2-EĞİTİM DURUMU VAR İSE BUNU GÖSTEREN BELGENİN ASLI VEYA FOTOKOPİSİ

3-1 ADET FOTOĞRAF (SON 3 AY İÇERİSİNDE ÇEKİLMİŞ OLMASI)

4-BAŞVURU BAŞLANGIÇ TARİHİ İTİBARİYLE ŞIRNAK SİLOPİ İLÇE SINIRLARI İÇERİSİNDE İKAMET ETTİĞİNE DAİR BELGE

5-ADLİ SİCİL KAYDI

NOT : EVRAK TESLİMİ ŞAHSEN YAPILACAK OLUP POSTA VB. ŞEKİLDE YAPILACAK BAŞVURULAR KESİNLE KABUL EDİLMİYECEKTİR.

12/02/2022-15/02/2022 TARİHLER ARASINDA EVRAK TESLİMİ YAPILACAKTIR.

Meslek Bilgileri
Meslek Deneyim
Temizlik Görevlisi
Öğrenim ve Kişisel Bilgiler
Öğrenim
En Az Öğrenim Seviyesi : Okur Yazar
En Fazla Öğrenim Seviyesi :
Cinsiyet Yaş
Kadın 18- (11.02.2004 –
Erkek 18- (11.02.2004 –

Kura Bilgileri
Kura Yeri : SİLOPİ POLİSEVİ BARBAROS MAH CUMHURİYET MEYDANI TEMEL ERDOĞMUŞ SOK 55 NO:2
Kura Tarihi : 16.02.2022
Kura Saat Dilimi : 10:00 – 11:00

Çalışma Adresi :BARBAROS MAH.CUMHURİYET MEYDANI TEMEL ERDOĞMUŞ SOK 55 NO:2 SİLOPİ
SİLOPİ
ŞIRNAK
İsim :YUNUS İPEK
Ünvan :POLİS MEMURU
Telefon :04865184620

%d blogcu bunu beğendi: