Nar Belediyesi Telefon Santral Operatörü Alımı Yapacak

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO57419
  • İLAN TARİHİ18/02/2022

İlan Açıklaması

Konumu

Yayınlanma Tarihi: 18.02.2022
Çalışma Şekli Daimi / Deneme Süreli
Son Başvuru Tarihi 22.02.2022 / İşveren Statüsü Kamu / Pozisyon 1

Genel Hususlar ve Özel Şartlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:

A) Sınava Tabi Talebe İlişkin Genel Hususlar:

1) İlan şartlarını taşıyan adaylar; ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.
2) Başvuru başlangıç tarihleri aynı olan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun ilanlarından sadece birine başvuru kabul edilir.
3) Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki ilanlara, durumu talep şartlarına uyan ve ilanın yayımlandığı anda geçerli KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların başvuruları kabul edilir.
4) İlana başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi (öncelikli liste veya genel liste) başvuru esnasında işaretleyerek seçer. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmez.
5) KPSS’ye tabi ilanlara başvuranların puan üstünlüğüne ve öncelikli olarak başvuranların ise eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş sayısının dörder katı olarak oluşturulan nihai aday listeleri sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir.
6) Listelere giren adaylar, ilan şartlarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini ilanı veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz eder. Belge teslim tarihi ve yeri, ilanda ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde adaylara duyurulur. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılır. Listeden çıkarılan kişilerin yerine kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre sıralamada yer alan diğer kişiler dâhil edilebilir. Belge teslimi ve kontrolü işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre sınavdan önce veya sonra yapılabilir.
7) Sınav günü, saati, yeri ve sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
8) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulunduğu ilana işverence davet edildiği hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.
9) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınır. İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvurusu kabul edilmez. İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınır. İkametini talebin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde İŞKUR birimlerine ibraz etmeleri halinde ilgili ilana başvuruları yapılır.
10) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınma işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile ilanı veren kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

GENEL ŞARTLAR

1-2527 sayılı Türk soylu yabancıların Türkiye’de meslek ve sanatlarını serbestçe yapabilmelerine kamu özel kuruluş veya işyerlerinde çalıştırabilmelerine ilişkin kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak.

2-18-25 yaş aralığında olmak.

3-Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar ,milli savunmaya karşı suçlar,Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk zimmet,irtikap,rüşvet,hırsızlık,dolandırıcılık,sahtecilik,güveni kötüye kullanma,hileli iflas,ihaleye fesat karıştırma,edimin ifasına fesat karıştırma,suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

4-Görevini devamlı yapmasına engel teşkil edecek sağlık sorunu (ruhsal ve fiziksel)bulunmamak.

5-Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak.

6-Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak.

7-Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik,yaşılık veya malullük aylığı almıyor olmak.

8-Kamu kurum ve kuruluşlarından ilgili mevzuat uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemiş olmak.

9-Önlisans-önlisans mezunu olmak.

10-Sürücü belgesi sahibi olmak.

11-P-93 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

12-Alınacak işçilerin deneme süresi 2(iki)ay olup ,deneme süresi içinde başarısız olanların iş akdi bildirim süreleri beklenmeksizin tazminatsız feshedilecektir.

13-Adaylar vardiyalı çalışma düzenini peşinen kabül etmiş sayılır ve vardiyalı çalışmaya engel bir durumunun olmaması gerekir.

14-Milli Eğitim Bakanlığı yada Yüksek öğrenim kurum onaylı‘’santralist’’eğitimi almış olmak.

15-Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular iptal edilecektir.

Meslek Bilgileri
Meslek Deneyim
Telefon Santral Operatörü
Öğrenim ve Kişisel Bilgiler
Öğrenim
En Az Öğrenim Seviyesi : Önlisans
En Fazla Öğrenim Seviyesi : Önlisans
Cinsiyet Yaş
Kadın 18- -25 (22.02.2004 – 18.02.1997 tarihleri arasında doğan kişiler)
Erkek 18- -25 (22.02.2004 – 18.02.1997 tarihleri arasında doğan kişiler)

Sınav Bilgileri
Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP93 60

Çalışma Adresi : NAR KASABASI MERKEZ
50130 NEVŞEHİR MERKEZ
NEVŞEHİR / TÜRKİYE
İsim :Çağrı Metin
Ünvan :memur
Telefon :03842132127

%d blogcu bunu beğendi: