Manisa Ahmetli Belediyesi Kamyon Şoförü Alacak

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO61942
  • İLAN TARİHİ10/03/2022

İlan Açıklaması

Konumu

Yayınlanma Tarihi: 9.03.2022
Çalışma Şekli Daimi / Tam Zamanlı
Son Başvuru Tarihi 14.03.2022 İşveren Statüsü Kamu Pozisyon 1

Genel Hususlar ve Özel Şartlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:

A) Kuraya Tabi Talebe İlişkin Genel Hususlar:

1) İlan şartlarını taşıyan adaylar; ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son başvuru tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.
2) Başvuru başlangıç tarihleri aynı olan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun ilanlarından sadece birine başvuru kabul edilir.
3) İlana başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi (öncelikli liste veya genel liste) başvuru esnasında işaretleyerek seçer. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmez.
4) Başvuru yapan iş arayanların öncelikliler de dâhil olmak üzere tamamı kura çekimi için ilan sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Kamu kurum ve kuruluşu tarafından düzenlenen noter kurası ile genel listeden ve öncelikli listeden açık iş sayısının dörder katı kadar aday sınav yapılmak üzere belirlenir.
5) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi ilanlarda, öncelikliler de dâhil olmak üzere tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenebilir.
6) Listelere giren adaylar, ilan şartlarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini ilanı veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz eder. Belge teslim tarihi ve yeri, ilanda ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde adaylara duyurulur. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılır. Listeden çıkarılan kişilerin yerine kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre sıralamada yer alan diğer kişiler dâhil edilebilir. Belge teslimi ve kontrolü işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre kura çekiminden önce veya sonra yapılabilir.
7) Sınav günü, saati, yeri ve sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
8) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulunduğu ilana işverence davet edildiği hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.
9) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınır. İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvurusu kabul edilmez. İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınır. İkametini talebin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde İŞKUR birimlerine ibraz etmeleri halinde ilgili ilana başvuruları yapılır.
10) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınma işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile ilanı veren kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

Başvuru Belgeleri:
Ahmetli’de ikamet edildiğine dair belge
İlköğretim/Ortaöğretim mezunu olduğuna dair belge
Nüfus Cüzdanı fotokopisi
Askerliğini yaptığına dair belge En az 5 yıl Şoför mesleğinde çalışılmış olduğunu gösterir SGK Hizmet Dökümü SRC2, SRC3, ve SRC4 belgeleri

Başvuru için istenen belgeler 14.03.2022 tarihine kadar Ahmetli Belediyesine teslim edilecektir.

Çalışma saatleri:08:30-17:30
Ücret: Asgari Ücret

KURA BİLGİLERİ:
Kura Tarihi: 15/03/2022
Kura Saati: 10:30-11:00
Kura Adresi: Ahmetli Belediye Başkanlığı Meclis Salonu

Duyurular Ahmetli Belediyesi http://www.ahmetli.bel.tr web adresinden yapılacaktır.

Meslek Bilgileri
Meslek Deneyim
Kamyon Şoförü 5
Öğrenim ve Kişisel Bilgiler
Öğrenim
En Az Öğrenim Seviyesi : İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi : Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Cinsiyet Yaş
Kadın 18- (14.03.2004 –
Erkek 18- (14.03.2004 –

Kura Bilgileri
Kura Yeri : Ahmetli Belediye Başkanlığı Meclis Salonu
Kura Tarihi : 15.03.2022
Kura Saat Dilimi : 10:00 – 11:00

Aranan Nitelikler
Meslek Belgeleri ve Sertifikaları : SRC2 Belgesi, SRC3 Belgesi, SRC4 Belgesi

Çalışma Adresi : ALTIEYLÜL MH. HÜKÜMET CD. PK:45450 AHMETLİ/MANİSA
AHMETLİ/MANİSA
Tercih Edilen İkamet İlçeleri : AHMETLİ
İsim : Alper KAN
Ünvan : Mühendis
Telefon : 236 768 13 00

%d blogcu bunu beğendi: