Gizlilik Politikası

Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası

İşbu Gizlilik Politikası İsvarburada (kısaca “Gizlilik Politikası” olarak anılacaktır) kapsamında “Kullanıcı”; herhangi bir mobil veya dijital cihaz vasıtasıyla İsvarburada alan adlı web sitesine/mobil internet sitesine veya İsvarburada mobil uygulamasına ( internet sitesi ve mobil uygulama birlikte kısaca “Site” olarak anılacaklardır) giriş yapan bütün gerçek kişileri ifade etmektedir.

İsvarburada.com (kısaca “İSVARBURADA” olarak anılacaktır); 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (kısaca “Kanun” olarak anılacaktır) uyarınca veri sorumlusu olarak, Site üzerinde giriş yapan Kullanıcı’nın kişisel verilerini sadece işbu Gizlilik Politikası’nda belirtilen durumlar ile sınırlı olarak kullanacak, işleyecek, saklayacak ve üçüncü kişilerle paylaşacaktır.

Site üzerinde sunulan hizmetlerden faydalanan Kullanıcı, işbu Gizlilik Politikası’nda yer alan şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

İsvarburada, Kullanıcı’nın kişisel bilgilerinin gizliliği ve güvenliği konusunda gerekli özen ve hassasiyeti gösterir.

İsvarburada.com olarak 2017 yılından beri sosyal ağlarda kurulmuş olan sayfa ve gruplarda iş ilanı paylaşımı yapmaktadır.

İsvarburada, İş arayan ve işverenlere daha iyi hizmet vermek için web platformda da sizler için bize iletilen ilanları seri ilan olarak paylaşacaktır.

İsvarburada Seri İlan Paylaşımı Yapmaktadır.

%d